Élőzenés bábjáték és érzékelést fejlesztő foglalkozás a legkisebbeknek a Csecsemőszínházi Évadnyitó Fesztiválon.
Iciri-piciri babaszínház
Iciri-piciri kalandra hívjuk az iciri-piciri nézőket.
Móricz Zsigmond verses meséjéből kerekített élőzenés bábjáték és taktilis érzékelést fejlesztő foglalkozás a legkisebb korosztálynak.
„Hol volt, hol nem volt,
Volt egyszer egy iciri-piciri házacska,
Ott lakott egy iciri-piciri kismacska…”
Alkotók: Burkáné Dukát Tímea, Fekete Dóra, Kulcsár Laura, Mónus Szonja, Fekete Dávid
Szereplő: Mónus Szonja bábszínész
Időtartam: 20 perc előadás + kötetlen játék
Az előadás fél éves kortól ajánlott.
Tűzrendészeti okokból a jegyváltás mindenkinek – az ölben ülő csecsemőnek is – szükséges.
Megértésüket köszönjük!
Az oldaltartalom összeállítása részben automatikusan történt, így a legnagyobb gondosság ellenére is előfordulhatnak pontatlanságok. A közölt információk tájékoztató jellegűek, a változtatás jogát fenntartjuk. Kérjük, az aktuális részletekről érdeklődj a program szervezőjénél. Amennyiben hibát találsz, hálásak vagyunk, ha jelzed nekünk: program@visiteger.com
Maradj naprakész Eger programjaival!
Iratkozz fel heti programajánló hírlevelünkre, és töltsd le a Visit Eger alkalmazást, hogy egy helyen fedezhesd fel a város aktuális kínálatát!
