A te történeted
visiteger.com
Eger Turisztikai Honlapja

Vass-taps beszélgetés: Lázár Rita és Malácsik Tibor

A Vass-taps következő alkalmán Lázár Rita és Malácsik Tibor lesznek Vass Judit vendégei.

Egy isteni kávé, egy finom fröccs és a KOKA Galéria finomságai mellett havonta egyszer szabadon csevegünk színészekkel, zenészekkel, közismert és izgalmas egri emberekkel. Helyszín a KOKA Galéria borostyános udvara.

Az eseménysorozat szezonzáró vendégei:

  • Lázár Rita, Európa-bajnok úszó, versenybíró, tanár, a Gárdonyi Géza Színház rendezőasszisztense és az Egri Sportmúzeum igazgatója, számos közösségi és kulturális esemény aktív közreműködője.
  • Malácsik Tibor, a Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium szakoktatója, sommelier, kulturális programszervező, és a városi kosztümös sétákon Gárdonyi Géza megtestesítője.
  • Vass Judit, a Gárdonyi Géza Színház sajtóreferense és az Egri Szimfonikus Zenekar ügyvezetője. Moderátorként és kulturális programok szervezőjeként is aktívan formálja Eger kulturális életét.

Belépő: 3000 Ft/fő, amely garantált ülőhelyet biztosít Nektek az estére.
Ráadásul ebből 1000 Ft lefogyasztható – így a jó zene vagy beszélgetés mellé egy finom ital vagy süti is jár!
Az asztalfoglalás kötelező, amely a +36 70 274 3609 telefonszámon (SMS-ben is) lehetséges. Belépőjegyek a helyszínen.

Felhívjuk minden érdeklődő figyelmét, hogy a rendezvény alatt kiszolgálás kizárólag az asztaloknál, érkezési sorrendben történik! Megértésüket köszönjük!

Szeretnénk felhívni minden kedves vendégünk figyelmét hogy az esemény ideje alatt a dohányzás kizárólag az udvaron kívül, a kijelölt helyen megengedett. Megértésüket köszönjük!

Szeretettel várunk mindenkit! 


A változás joga fenntartva.

Facebook esemény

Megnyitás térképen

Ezek is érdekelhetnek