6 borvidék, két séf egy este (Cserépfalu)

Április 17-én valami igazán különleges történik Az Öreg Tölgy Bisztróban: 6 borvidék, két séf, egy este.

Vendégünk lesz Ruprecht László séf, aki Bajzát Attilával közösen áll a konyhába, hogy egy olyan borvacsorát alkossanak meg, ahol minden fogásnak története van.

Ruprecht László a magyar gasztronómia meghatározó alakja, a SVÉT (Stílusos Vidéki Éttermiség) elnöke, aki évek óta a vidéki minőségi vendéglátás fejlődéséért dolgozik.

Ez az este nem csak vacsora, találkozás két séf gondolkodásával és filozófiájával.


Az est menüje és borpárosításai

Fogadó pezsgő:

Amuse-bouche

Hideg előétel

Meleg előétel

1. főétel

2. főétel

3. főétel

Desszert

Az est fogásai és borai mögött közös gondolat húzódik: helyi, tiszta forrásból származó alapanyagok, természetközeli szemlélet, őszinte ízek.

A Natúrra Észak-Kelet nem egy termék, hanem egy gondolkodásmód: a régió kistermelőinek munkája, szezonális alapanyagok, természetes borok és az a fajta konyha, ahol megmutatjuk, amit a vidék valóban kínál.


Ez az este limitált létszámú, így a helyek gyorsan elfogynak.

Ez az az este, ahol minden fogás mögött munka, kiváló alapanyag és gondolat van, és ezt az első falattól az utolsó kortyig érezni fogod.


A változás joga fenntartva.

Tovább az étterem weboldalára






Termálfürdő

Petőfi tér 2.

Szépasszony-völgy

Egerszalók

Török fürdő

Fürdő utca 3.

Szilvásvárad

Egri vár

Vár 1.